ИД "Мой компьютер"   "Игроград"   "Реальность фантастики"   Ассамблея "Портал"
Сделать стартовой   

 
Домашняя страница
Расширенный поиск
E-mail

 

N 16 (447)
МОЙ КОМПЬЮТЕР
  Новости:

 
МК
Украина
Игры
Интернет
Железо
Софт
Пресс-релизы

  Статьи:

 
Уголок читателя
Прочее
Имеющий уши
Программирование
Интернет
Железо
Софт
Игры


 
КОНКУРСЫПравила конкурсов

Конкурс "АВЧ"

Рейтинг победителей


ОПРОС

Вы посещаете нас:
первый раз
1-2 раза в месяц
1-2 раза в неделю
1-2 раза в день
более 2-х раз в день Что привело Вас к нам?
поиск информации
интерес к статьям
интерес к новостям
любопытство
реклама
другое
?????????? ?????????????-??????? ??????


www.geodata.org.uaArgumentum ad ignorantiam!

 

статьи
Прочее 

На правах рекламы  
Прочее  
Репортаж  
Юмор  
    Прочее


МК поспішає на допомогу

Валерій М.МАХИНЬКО
N 18 (397) 27.04.2006


Вже декілька разів я потрапляв у ситуацію, коли після багатогодинних пошуків в Інтернеті, запитів до реальних і віртуальних друзів необхідна інформація врешті з’являлася у найближчому випуску МК або спокійнісінько чекала свого часу в старих його номерах. Цей парадокс спостерігали і навіть писали до «Альтанки» (рос. «Беседки») багато постійних читачів А якщо це спрацьовує для багатьох, то це вже не парадокс, а закономірність. Саме вона допомогла з’явитися у моїй сім’ї новому «електронно-пернатому» другові — Kolibri.

Флеш-плеєр забажалося дружині:

Підшивку переглянуто МК,

Модем, метро — і за два дні в родині

Kolibri пісня чується дзвінка.

Валерій М. Махинько

Коли жінка каже «Хочу!» — це закон для чоловіка (одружені мене зрозуміють :-)). Якщо це підкріплено аргументованим «Треба!» і фінансовим «Можу!», подітися нема куди — мусиш капітулювати, бажано з найменшими втратами. Так сталося і цього разу. Дружині знадобився флеш-плеєр. Завдання отримано, на виконання — два дні.

За давньою звичкою, що вже не раз допомагала мені у пошукові всіляких електронних штукенцій, я завантажив пошуковець, у думках підраховуючи приблизний час (і перемножуючи його на тариф доступу), сподіваючись на спіткання можливих варіантів, обговорення їх у форумах, завантаження прайсів і зображень. Та раптом рятівна пам’ять підкинула десь почуте: «Чим більше обмежуючих факторів, тим вужче коло пошуку». Дружина сформулювала просто: потрібен флеш-МР3 плеєр, тому вибір обмежень цілковито перекладено на мене. Отож, маємо:

1. Для більшості жінок жодні технічні характеристики не є аргументом (тому вимагати від дружини вказати конкретні вимоги чи підсовувати їй роздруківки з форумів — справа марна).

2. Жінка радше поступиться функціональністю, ніж зовнішнім виглядом пристрою (тобто у цьому випадку, якщо перефразувати відомий вислів, жінка любить очима).

3. У мене є таємна зброя — підшивка МК за останні п’ять з половиною років, а також згадана на початку розповіді закономірність.

Тож завдання значно спростилося, відразу оформлюючись у чітку послідовність дій:

1. Поєднуємо приємне з корисним, переглядаючи свій архів МК і одночасно відкладаючи номери, де хоч якимось чином згадуються МР3-плеєри.

2. Відбраковуємо статті з несхвальними відгуками чи зависокою ціною, заодно збагачуючи свої знання з систематизації та функціонування згаданих пристроїв.

3. Підсовуємо дружині, замість кіпи знайдених у Інтернеті різноформатних сторінок, всього лише кілька журналів з гарними ілюстраціями і зрозумілими описами.

4. Чекаємо...(подумки хвалячи себе за збережені кошти і зір)

Аж ось і вердикт. Звичайно ж, вибір відразу припав на iBulldog’а (МК №35/362:2005) — спрацювало порівняння з ювелірною прикрасою і запевнення, що «з ним впорається навіть далекий від будь-якої техніки користувач». Щоправда, таке порівняння приводилося і щодо МРІО (МК №48/375:2005), однак вчасно показаний прайс вибив цього претендента з когорти фаворитів. Та все ж головну ролю (див. обмеження №2) зіграла фотографія виробу. Я переконався, що при однаковому вмісті глянцева фотографія на сторінках журналу виглядає набагато ефектніше, а в нашому випадку і ефективніше, ніж зображення на інтернет-сторінці (отож увага, рекламодавці і видавці — більше яскравих фотографій та інформативних описів на сторінках МК у рубриці «На вітрині»!)

На жаль, кілька дзвінків у комп’ютерні фірми (номери більшості з яких я знову ж таки знайшов не в Інтернеті, в на останніх сторінках улюбленого журналу) привели до розчарування: потрібних пристроїв немає і в найближчий час не очікується. А бажана перемога була так близько...

Та українці, як і росіяни, так просто не здаються. Продовжуємо гортати журнали, все ще маючи перед очима такий близький iBulldog, як раптом бачимо його майже аналог (за зовнішнім виглядом) — Gembird Kolibri 170 (МК №44/371:2005). Та ще й не одинокий, а з цілою «пташиною» родиною — Kolibri 110, 120 та 160. Останній, 160–й, дружиною був відбракований відразу (у статті про iBulldog’а було лише кілька слів про недоцільність внутрішніх акумуляторів — а яка сила впливу слова!) Думаю, з тієї ж причини (зовнішня відмінністі від iBulldog'а, що вже став для неї майже еталоном для порівняння) за кілька хвилин до цього було відкинуто зовсім непоганий ODYS (МК №4/383:2006). 110 модель не має ФМ-приймача, що автоматично переміщує її у самісінький низ турнірної таблиці. Залишилися лише два претенденти — і тут нарешті дочекався своєї черги Яндекс. За півгодини переді мною був повний порівняльний опис характеристик, зауважень, знайдених недоліків і, головне — ціни. Кілька хвилин обговорення — і на згадку про iBulldog'а та з перевагою у 22 гривні фіналістом стає Gembird Kolibri 170. Рішення прийнято, переходимо до фази №2 — придбання. Ще раз перечитуємо і порівнюємо прайс-листи (як радіє серце, що робити це потрібно лише для одного пристрою, а не для представлених там десятків девайсів), відбираємо кілька фірм (пам’ятаючи про прикрість з придбанням iBulldog'а) і зі спокійною душею вкладаємося спати — перший з двох відведених на вирішення завдання днів проведено надефективно.

День другий. Самий ранок — 9.15. Дзвінок у першу ж фірму приносить бажаний результат: «Так, є. Жодного чекання — можете приїжджати і забирати прямо зараз. Не хвилюйтеся, хоч їх і залишилося всього три, ваш ми притримаємо, якщо ви точно приїдете». Звичайно, приїду! 15 хвилин до метро, 15 хвилин на метро, і я в офісі. Звичайний обмін люб’язностями/грошима/товаром, що тривав не довше 10 хвилин — і на душі (і дещо в кишенях) стало легко, а в сумці — лише емоційно відчутно важче. Ще півгодини — і фінішна пряма. Завдання виконано зі значним випередженням графіку, а в нагороду — душевний спокій, задоволення від гарно зробленої роботи, вдячність дружини і наш довгоочікуваний герой — МР3-плеєр Gembird Kolibri 170 з флеш-пам’яттю на 256 Мб. Що це за «птах» і чи вартий він був цих пригод — читайте у продовженні.Расширенный поиск 
 

О проекте  Рекламодателям  Карта сайта  Контакт  Обратная связь 

© ИД "Мой компьютер"®, 1998-2004
Купить деревообрабатывающий станок | Где купить бетон | Як купити квартиру від Києвом | Купити алюмінієвий профіль | return_links(); ?>